Základná škola s materskou školou Podolie

Prihlásenie

Školský rok 2011/2012

Na stránkach KŠÚ Trenčín boli zverejnené tabuľky porovnania škôl Trenčianskeho kraja podľa okresov v úspešnosti žiakov

  • v súťažiach vedomostných a umeleckých 
  • v súťažiach športových.

Sme mimoriadne spokojní hlavne s naším umiestnením v rebríčku vedomostných a umeleckých súťaží. Motivuje nás to v pokračovaní v práci s nadanými žiakmi aj v budúcnosti.


Kliknutím na linky si zobrazíte v novom okne výsledky vo formáte pdf.

Vedomostne_sutaze_NMnV_2011_12.pdf (188 kB)

Sport_NMnV_2011_12.pdf (232 kB)

Podjavorinské ľahkoatletické hry mládeže
8. jún 2012
regionálne kolo
Stará Turá

 
družstvo Podolia - 25 žiakov 5. - 9.r. 2. miesto z 5 škôl - 215,5 b.
Klaudia Klčová 7A 1. miesto - hod kriketkou - 45,71 m
Soňa Tremková 7A 1. miesto - skok do výšky - 131 cm
Alex Drexler 7A 1. miesto - skok do výšky - 140 cm
Andrea Palcútová 9A 2. miesto - skok do výšky - 131 cm
Jaroslav Čechvala 9A 2. miesto - hod granátom - 51,10 m
Stanislava Klčová 8A 2. miesto - hod kriketkou - 39,86 m
Beáta Kubaláková 8A 2. miesto - beh na 800 m - 3:08 min
Roman Hargaš 9A 2. miesto - beh na 60 m - 7,97 s
Veronika Uhlíková 7A 2. miesto - beh na 60 m - 9,17 s
Patrik Ščepko 5A 3. miesto - beh na 60 m - 8,65 s
Nina Durcová 5A 3. miesto - beh na 300 m - 0:56:20 s
Samuel Červeňanský 9A 3. miesto - beh na 800 m - 2:32 min
Alex Drexler 7A 3. miesto - skok do diaľky  - 449 cm
Čachtické ľahkoatletické hry
oblastné kolo
8.6.2012
Čachtice
Chlapci a dievčatá - štvrtý ročník 10 detí 4A 2. miesto
Chlapci a dievčatá - tretí ročník 10 detí 3A 6. miesto
Filip Hanic 4A 1. miesto - beh na 500 m
Veronika Bulková 4A 1. miesto - beh na 50 m
Filip Hanic 4A 2. miesto - beh na 50 m
Veronika Bulková 4A 3. miesto - skok do diaľky
Marcel Čuchran 4A 3. miesto - beh na 500 m

MAJSTROVSTVÁ 1. STUPŇA
v ĽAHKEJ ATLETIKE
školské kolo
31.5.2012
Podolie


 

Filip Hanic 4A 1. miesto - skok do diaľky, chlapci 3. - 4. roč.
Matúš Augustín 4A 2. miesto - skok do diaľky, chlapci 3. - 4. roč.
Henrich Jankech 4A 3. miesto - skok do diaľky, chlapci 3. - 4. roč.
Veronika Bulková 4A 1. miesto - skok do diaľky, dievčatá 3. - 4. roč.
Erika Jablonková 4A 2. miesto - skok do diaľky, dievčatá 3. - 4. roč.
Alica Cagalová 4A 3. miesto - skok do diaľky, dievčatá 3. - 4. roč.
Jakub Burza 2A 1. miesto - skok do diaľky, chlapci 1. - 2. roč.
Marek Kriššák 1A 2. miesto - skok do diaľky, chlapci 1. - 2. roč.
Kristián Paulech 2A 3. miesto - skok do diaľky, chlapci 1. - 2. roč.
Emma Ščepková 1B 1. miesto - skok do diaľky, dievčatá 1. - 2. roč.
Paulína Matyášová 1B 2. miesto - skok do diaľky, dievčatá 1. - 2. roč.
Izabela Burzová 1A 3. miesto - skok do diaľky, dievčatá 1. - 2. roč.
Henrich Jankech 4A 1. miesto - hod kriketkou, chlapci 3. - 4. roč.
Richard Fišer 3A 2. miesto - hod kriketkou, chlapci 3. - 4. roč.
Adam Ondrejka 3A 3. miesto - hod kriketkou, chlapci 3. - 4. roč.
Vanesa Homolová 4A 1. miesto - hod kriketkou, dievčatá 3. - 4. roč
Martina Hluchá 4A 2. miesto - hod kriketkou, dievčatá 3. - 4. roč.
Hana Dudíková 4A 3. miesto - hod kriketkou, dievčatá 3. - 4. roč.
Tibor Lacko 2A 1. miesto - hod kriketkou, chlapci 1. - 2. roč.
Mário Herák 2A 2. miesto - hod kriketkou, chlapci 1. - 2. roč.
Nicolas Gašparík 1B 3. miesto - hod kriketkou, chlapci 1. - 2. roč.
Michaela Hluchá 1A 1. miesto - hod kriketkou, dievčatá 1. - 2. roč.
Nikola Bundálová 2A 2. miesto - hod kriketkou, dievčatá 1. - 2. roč.
Kristína Čechvalová 2A 3. miesto - hod kriketkou, dievčatá 1. - 2. roč.
Filip Hanic 4A 1. miesto - beh na 250 m, chlapci 3. - 4. roč.
Sebastián Moravčík 3A 2. miesto - beh na 250 m, chlapci 3. - 4. roč.
Marcel Čuchran 4A 3. miesto - beh na 250 m, chlapci 3. - 4. roč.
Alica Cagalová 4A 1. miesto - beh na 250 m, dievčatá 3. - 4. roč.
Viktória Novotná 4A 2. miesto - beh na 250 m, dievčatá 3. - 4. roč.
Sarah Toráčová 3A 3. miesto - beh na 250 m, dievčatá 3. - 4. roč.
Kristián Paulech 2A 1. miesto - beh na 250 m, chlapci 1. - 2. roč.
Jakub Burza 1B 2. miesto - beh na 250 m, chlapci 1. - 2. roč.
Alex Burza 1B 3. miesto - beh na 250 m, chlapci 1. - 2. roč.
Kristína Čechvalová 2A 1. miesto - beh na 250 m, dievčatá 1. - 2. roč.
Anežka Porubská 1A 2. miesto - beh na 250 m, dievčatá 1. - 2. roč.
Izabela Burzová 1A 3. miesto - beh na 250 m, dievčatá 1. - 2. roč.
Filip Hanic 4A 1. miesto - beh na 50 m, chlapci 3. - 4. roč.
Marcel Čuchran 4A 2. miesto - beh na 50 m, chlapci 3. - 4. roč.
Ivan Ondrejka 4A 3. miesto - beh na 50 m, chlapci 3. - 4. roč.
Veronika Bulková 4A 1. miesto - beh na 50 m, dievčatá 3. - 4. roč.
Martina Hluchá 4A 2. miesto - beh na 50 m, dievčatá 3. - 4. roč.
Viktória Novotná 4A 3. miesto - beh na 50 m, dievčatá 3. - 4. roč.
Kristián Paulech 2A 1. miesto - beh na 50 m, chlapci 1. - 2. roč.
Adam Vrba 2A 2. miesto - beh na 50 m, chlapci 1. - 2. roč.
Jozef Zámek 1A 3. miesto - beh na 50 m, chlapci 1. - 2. roč.
Mariana Hájková 2A 1. miesto - beh na 50 m, dievčatá 1. - 2. roč.
Emma Ščepková 1B 2. miesto - beh na 50 m, dievčatá 1. - 2. roč.
Lea Hrušovská 2A 3. miesto - beh na 50 m, dievčatá 1. - 2. roč.
BALTIE 2012
medzinárodné kolo
Varšava
18.5. - 20.5.2012
Marek Čechvala 8A 12. miesto z 32 tímov
Tomáš Čechvala 6A 27. miesto zo 61 tímov
Patrik Bobocký 8A 21. miesto z 32 tímov
Beáta Maráková 9A 23. miesto z 32 tímov
Podolská desina 7. ročník
oblastné kolo
Podolie
18.5.2012
družstvo Podolie 1 v zložení
Michaela Pyšná, Roman Hargaš, Lukáš Vančo
  1. miesto - 560 b.
družstvo Podolie 1 v zložení
Soňa Tremková, Andrej Bulko, Patrik Masár
  2. miesto - 465 b.
Roman Hargaš 9A 2. miesto - jednotlivci chlapci - 189 b.
Lukáš Vančo 9A 3. miesto - jednotlivci chlapci - - 186 b.
Michaela Pyšná 9A 2. miesto - jednotlivci dievčatá - 185 b.
Kristína Hanicová 9A 3. miesto - jednotlivci dievčatá - 161 b.
Majstrovstvá okresu v ľahkej atletike
okresné kolo
Nové Mesto nad Váhom
11.5.2012
Roman Hagaš 9A 2. miesto z 28 - skok do výšky - 155 cm
9. miesto z 39 - beh na 60 m - 8,35 s
Soňa Tremková 7A 2. miesto z 29 - skok do výšky 135 cm
Štafeta dievčatá   4. miesto - 36,51 s
Stanislava Klčová 8A 7. miesto z 38 - kriketka - 42,67 m
25. miesto z 39 - diaľka - 348 cm
Samuel Červeňanský 9A 10. miesto z 36 - beh na 300 m - 44,08 s
10. miesto z 34 - beh na 1000 m - 3 : 16,20
Andrea Palcútová 9A 9. miesto z 39 - diaľka - 392 cm
Štafeta chlapci   12. miesto z 20 - 34,04
Denis Tomášik 8A 12. miesto z 37 - diaľka - 459 cm
23. miesto z 28 - skok do výšky - 125 cm
Beáta Kubaláková 80 13. miesto z 39 - beh na 60 m - 9,49 s
16. miesto z 28 - beh na 800 m - 3 : 10,18
Lukáš Chudý 9A 14. miesto  z 32 - guľa 4 kg - 9,26 m
Matúš Cagala 9A 17. miesto z 39 - beh na 60 m - 8,57 s
30. miesto z 30 - kriketka - 34,90 m
Alex Drexler 7A 18. miesto z 28 - skok do výšky - 135 cm
Filip Beňovič 7A 24. miesto z 34 - beh na 1000 m -3 : 36,72
Andrej Bulko 7A 24. miesto z 37 - diaľka - 417 cm
30. miesto z 36 - beh na 300 m - 49,64 s
Ivana Gonová 7A 25. miesto z 39 - beh na 60 m - 9,76 s
19. miesto z 38 - kriketka - 37,37 m
Mário Polák 9A 23. miesto  z 32 - guľa 4 kg - 8,34 m
Klaudia Klčová 7A 25. miesto z 39 - diaľka - 348 cm
Alexandra Zemková 7A 26. miesto z 28 - beh na 800 m - 3  : 40,92
Klaudia Baroková 7A 35. miesto z 35 - beh na 300 m - 69,09 s
družstvo chlapcov 7.-9. r. 10. miesto z 15 škôl - 544 b.
družstvo dievčat 7.-9. r. 13. miesto z 15 škôl - 367 b.
Matematický klokan
celoslovenské kolo
Podolie
14.3.2012

výsledky 14.5.2012
Erika Jablonková 4A úspešný riešiteľ - školský majster - 89,5%
Patrik Ščepko 5A úspešný riešiteľ - 88,1%
Tomáš Čechvala 6A úspešný riešiteľ - 81,8 %
Marek Čechvala 8A úspešný riešiteľ - 87,8 %
Patrik Bobocký 8A úspešný riešiteľ - 81,4 %
Eva Galányová 8A úspešný riešiteľ - 81,4 %
Majstrovstvá školy v atletike
školské kolo
Podolie
9.5.2012
9A   1. miesto - st. chlapci - štafeta 4 x 60 m
7A   2. miesto - st. chlapci - štafeta 4 x 60 m
8A   3. miesto - st. chlapci - štafeta 4 x 60 m
7A   1. miesto - st. dievčatá - štafeta 4 x 60 m
8A   2. miesto - st. dievčatá - štafeta 4 x 60 m
9A   3. miesto - st. dievčatá - štafeta 4 x 60 m
6A   1. miesto - ml. chlapci - štafeta 4 x 60 m
5A   2. miesto - ml. chlapci - štafeta 4 x 60 m
6A   3. miesto - ml. chlapci - štafeta 4 x 60 m
5A   1. miesto - ml. dievčatá - štafeta 4 x 60 m
5B   2. miesto - ml. dievčatá - štafeta 4 x 60 m
6A   3. miesto - ml. dievčatá - štafeta 4 x 60 m
Roman Hargaš 9A 1. miesto - st. chlapci - skok do diaľky
Denis Tomášik 8A 2. miesto - st. chlapci - skok do diaľky
Alex Drexler 7A 3. miesto - st. chlapci - skok do diaľky
Andrea Palcútová 9A 1. miesto - st. dievčatá - skok do diaľky
Terézia Križáková 8A 2 miesto - st. dievčatá - skok do diaľky
Beáta Maráková 9A 3. miesto - st. dievčatá - skok do diaľky
Patrik Masár 6A 1. miesto - ml. chlapci - skok do diaľky
Mário Hanic 6A 2. miesto - ml. chlapci - skok do diaľky
Erik Facuna 6A 3. miesto - ml. chlapci - skok do diaľky
Stanislava Kubaláková 5A 1. miesto - ml. dievčatá - skok do diaľky
Adriana Pyšná 5A 2. miesto - ml. dievčatá - skok do diaľky
Simona Plichtová 5B 3. miesto - ml. dievčatá - skok do diaľky
Roman Hargaš 9A 1. miesto - st. chlapci - skok do výšky
Lukáš Chudý 9A 2. miesto - st. chlapci - skok do výšky
Alex Drexler 7A 3. miesto - st. chlapci - skok do výšky
Soňa Tremková 7A 1. miesto - st. dievčatá - skok do výšky
Andrea Palcútová 9A 2. miesto - st. dievčatá - skok do výšky
Ivana Gonová 7A 3. miesto - st. dievčatá - skok do výšky
Patrik Masár 6A 1. miesto - ml. chlapci - skok do výšky
Urban Rodenák 6A 2. miesto - ml. chlapci - skok do výšky
Oliver Bartoš 6A 3. miesto - ml. chlapci - skok do výšky
Terézia Urbanová 6A 1. miesto - ml. dievčatá - skok do výšky
Renáta Vojtechová 6A 2. miesto - ml. dievčatá - skok do výšky
Simona Plichtová 6A 3. miesto - ml. dievčatá - skok do výšky
Mário Polák 9A 1. miesto - st. chlapci - guľa
Jaroslav Čechvala 9A 2. miesto - st. chlapci - guľa
Lukáš Chudý 9A 3. miesto - st. chlapci - guľa
Klaudia Klčová 7A 1. miesto - st. dievčatá - kriketka
Stanislava Klčová 8A 2. miesto - st. dievčatá - kriketka
Ivana Gonová 7A 3. miesto - st. dievčatá - kriketka
Patrik Ščepko 5A 1. miesto - ml. chlapci - kriketka
Dominik Toráč 5A 2. miesto - ml. chlapci - kriketka
Oliver Bartoš 6A 3. miesto - ml. chlapci - kriketka
Dominika Porubská 6A 1. miesto - ml. dievčatá - kriketka
Martina Krajčíková 6A 2. miesto - ml. dievčatá - kriketka
Nina Durcová 5A 3. miesto - ml. dievčatá - kriketka
Samuel Červeňanský 8A 1. miesto - st. chlapci - beh na 300 m
Dominik Košťál 7A 2. miesto - st. chlapci - beh na 300 m
Matúš Cagala 7A 3. miesto - st. chlapci - beh na 300 m
Beáta Kubaláková 9A 1. miesto - st. dievčatá- beh na 300 m
Soňa Tremková 9A 2. miesto - st. dievčatá - beh na 300 m
Alexandra Zemková 9A 3. miesto - st. dievčatá - beh na 300 m
Mário Hanic 6A 1. miesto - ml. chlapci - beh na 300 m
Erik Facuna 6A 2. miesto - ml. chlapci - beh na 300 m
Dušan Torák 5A 3. miesto - ml. chlapci - beh na 300 m
Nina Durcová 5A 1. miesto - ml. dievčatá - beh na 300 m
Marcela Pyšná 5A 2. miesto - ml. dievčatá - beh na 300 m
Terézia Urbanová 6A 3. miesto - ml. dievčatá - beh na 300 m
Roman Hargaš 9A 1. miesto - st. chlapci - beh na 60 m
Jaroslav Čechvala 9A 2. miesto - st. chlapci - beh na 60 m
Samuel Červeňanský 9A 3. miesto - st. chlapci - beh na 60 m
Andrea Palcútová 9A 1. miesto - st. dievčatá - beh na 60 m
Beáta Kubaláková 8A 2. miesto - st. dievčatá - beh na 60 m
Stanislava Klčová 8A 3. miesto - st. dievčatá - beh na 60 m
Patrik Ščepko 5A 1. miesto - ml. chlapci - beh na 60 m
Mário Hanic 6A 2. miesto - ml. chlapci - beh na 60 m
Erik Facuna 6A 3. miesto - ml. chlapci - beh na 60 m
Stanislava Kubaláková 5A 1. miesto - ml. dievčatá - beh na 60 m
Simona Plichtová 5B 2. miesto - ml. dievčatá - beh na 60 m
Martina Krajčíková 6A 3. miesto - ml. dievčatá - beh na 60 m
Slávik Slovenska
okresné kolo
ZUŠ J. Kréna Nové Mesto nad Váhom
3.5.2012
Terézia Porubská 5A 1. miesto - postup na kraj
Fyzikálna olympiáda
krajské kolo
Nové Mesto nad Váhom
18.4.2012
Michaela Pyšná 9A úspešný riešiteľ KK - 19. miesto z 29
Beáta Maráková 9A úspešný riešiteľ KK - 21. miesto z 29
Podjavorinskej Bzince
okresnékolo
Bzince pod Javorinou
17.4.2012
Eliška Trpíšková 8A 1. miesto - postup na kraj
Stanislava Klčová 8A 2. miesto
Erika Jablonková 4A 3. miesto
MIDIMAX volejbalový turnaj
Bzince pod Javorinou
16.4.2012
Mirka Sádecká, Dominika Janegová,
Stanka Klčová, Klaudia Klčová
7A, 8A 1. miesto - 5 zápasov výhra, 1 zápas prehra

Pytagoriáda
okresné kolo
Nové Mesto nad Váhom
29.3.2012

Tomáš Čechvala 6A úspešný riešiteľ - 3.miesto z 33
21 bodov (12ú+9č)
postup do celoslovenského kola
Samuel Beran 3A úspešný riešiteľ - 2.miesto z 27
24 bodov (14ú+10č)
Paulína Gúčiková 3A úspešný riešiteľ - 7.miesto z 27
23 bodov (12ú+11č)
Patrik Ščepko 5A úspešný riešiteľ - 2.miesto z 27
20 bodov (11ú+9č)
Slávik Slovenska
školské kolo
Podolie
28.3.2012
Anežka Porubská 1A 1. miesto v I. kat.
Judita Červeňanská 3A 2. miesto v I. kat.
Evka Hochelová 1A 3. miesto v I. kat.
Timko Macháč
Terézia Porubská 5A 1. miesto v II. kat.
Hana Melicherová 4A 2. miesto v II. kat.
Veronika Bulková 4A 3. miesto v II. kat.
Veronika Blašková 8A 2. miesto v III. kat.
Veronika Bláhová 7A 3. miesto v III. kat.
BALTIE 2012
regionálne kolo
Podolie
26.3.2012
Tomáš Čechvala 6A 7.miesto zo 71 - SR kat.3B
5.miesto kraj
Marek Čechvala 8A 7.-8.miesto zo 44 - SR kat.3C
3.miesto kraj
Beáta Maráková 9A 15.miesto zo 44 - SR kat.3C
5.miesto kraj
Patrik Bobocký 8A 18.miesto zo 44 - SR kat.3C
6.miesto kraj
Patrik Ščepko 5A 41.miesto zo 71 - SR kat.3B
13.miesto kraj
Malý futbal
oblastné kolo
Čachtice
22.3.2012
družstvo chlapcov z 2.st. 5A, 7A, 8A, 9A 2.miesto z 3 družstiev
11 gólov sme dali
MIDIMAX volejbalový turnaj
Bošáca
21.3.2012
8 dievčat zo7A a 8A 7A, 8A 2.kolo - 3.miesto zo 4 družstiev v skupine
Geografická olympiáda
krajské kolo
Nové Mesto nad Váhom
20.3.2012
Tomáš Čechvala 6A 9.miesto - úspešný riešiteľ
Fyzikálna olympiáda
okresné kolo
Nové Mesto nad Váhom
15.3.2012
Marek Čechvala 8A
1.miesto
Michaela Pyšná 9A
3.miesto - postup na kraj
Patrik Bobocký 8A 4.miesto- úspešný riešiteľ
Beáta Maráková 9A 6.miesto - úspešný riešiteľ - postup na kraj
BALTIE 2012
školské kolo
Podolie
1. a 12.3.2012
Beáta Maráková 9A 1.miesto v kat. 3C
Tomáš Čechvala 6A 1.miesto v kat. 3B
Patrik Bobocký 8A 2.miesto v kat. 3C
Marek Čechvala 8A 3.miesto v kat. 3C
Patrik Ščepko 5A 2.miesto v kat. 3B
Podjavorinskej Bzince
obvodné kolo
Nové Mesto nad Váhom
1.3.2012
Erika Jablonková 4.A
1.miesto - postup na okres
Eliška Trpíšková 8.A
1.miesto - postup na okres
Stanislava Klčová 8.A
1.miesto - postup na okres
Geografická olympiáda
okresné kolo
Nové Mesto nad Váhom
7.2.2012
Jakub Barančík
5A
3.miesto - úspešný riešiteľ
Patrik Ščepko
5A
5.miesto - úspešný riešiteľ
Dominika Hochelová
5B
11.miesto - úspešný riešiteľ
Tomáš Čechvala
6A
2.miesto - úspešný riešiteľ - postup na kraj
Mário Hanic
5A
6.miesto - úspešný riešiteľ
Terézia Urbanová
5A
12.miesto - úspešný riešiteľ
Patrik Masár
6A
13.miesto - úspešný riešiteľ
Andrej Bulko
7A
3.miesto - úspešný riešiteľ - postup na kraj
Marek Čechvala
8A
5.miesto - úspešný riešiteľ

Dejepisná olympiáda
okresné kolo
1.2.2012

Tomáš Čechvala
6A
2.miesto z 9 - 76 bodov
Marek Čechvala
8A
6.miesto z 13 - úspešný riešiteľ - 62 bodov

Majster školy v basketbale
medzitriedna súťaž
pre žiakov 2.stupňa
20.1.2012

skóre 92 : 27
9A
1.miesto - 6 bodov
skóre 85 : 23
8A
2.miesto - 6 bodov
skóre 69 : 42
7A
3.miesto - 6 bodov
skóre 10 : 124
6A
4.miesto - 2 body
Šaliansky Maťko
okresné kolo
Nové Mesto nad Váhom
18.1.2012
Terézia Kosová
3A
2.miesto

Vianočný turnaj v malom futbale
medzitriedna súťaž
pre žiakov 2.stupňa
17.12.2011

skóre 9 : 1
9A
1.miesto - 12 bodov
skóre 17 : 2
7A
2.miesto - 9 bodov
skóre 10 : 7
5.AB
3.miesto - 6 bodov
skóre 5 : 17
6A
4.miesto - 0 bodov

Dejepisná olympiáda
školské kolo
14.12.2011

Mário Hanic
6A
78 bodov
Tomáš Čechvala
6A
81 bodov
Andrej Bulko
7A
84 bodov
Timotej Likavčan
8A
83 bodov
Marek Čechvala
8A
85 bodov
MIDIMAX volejbalový turnaj
Bošáca
14.12.2011
8 dievčat z 8A a 9A
8.r. - 9.r.
1.kolo - 3.miesto zo 4 družstiev v skupine
Pytagoriáda
školské kolo
Podolie
8.12.2011
 
Samuel Beran
3A
úspešný riešiteľ, postup do okresného kola, 16 b.
Paulína Gúčiková
3A
úspešný riešiteľ, postup do okresného kola, 13 b.
Erika Jablonková
4A
úspešný riešiteľ, postup do okresného kola, 19 b.
Hana Dudíková
4A
úspešný riešiteľ, postup do okresného kola, 16 b.
Jakub Barančík
5A
úspešný riešiteľ, postup do okresného kola, 15 b.
Patrik Ščepko
5A
úspešný riešiteľ, postup do okresného kola, 15 b.
Tomáš Čechvala
6A
úspešný riešiteľ, postup do okresného kola, 17 b.
Andrej Bulko
7A
úspešný riešiteľ, postup do okresného kola, 17 b.
Magdaléna Červeňanská
8A
úspešný riešiteľ, postup do okresného kola, 10 b.
Eva Galányová
8A
úspešný riešiteľ, postup do okresného kola, 10 b.

Streľba zo vzduchovky
krajské kolo
Partizánske
9.12.2011

družstvo ZŠ s MŠ Podolie
9A
1.miesto - 833 b.
postup do celoslovenského kola
Michaela Pyšná
9A
1.miesto dievčatá - 275 b.
Roman Hargaš
9A
2.miesto chlapci - 282 b.
Lukáš Vančo
9A
4.miesto - 276 b.

Streľba zo vzduchovky
okresné kolo Stará Turá
1.12.2011

družstvo Podolia v zložení Lukáš Vančo, Roman Hargaš, Michaela Pyšná
9A
1.miesto
postup na krajské kolo 9.12.2011
Lukáš Vančo
9A
1.miesto
absolútny víťaz súťaže

Streľba na sklopné terče
regionálna súťaž Podolie
25.11.2011

Beáta Maráková, Podolie
9A
1.miesto
Michaela Pyšná, Podolie
9A
2.miesto
Kristína Klčová, Stará Turá
 
3.miesto
Patrik Čechvala, Podolie
8.A
1.miesto
absolútny víťaz celej súťaže
Andrej Ježovica, Kočovce
 
2.miesto
Patrik Masár, Podolie
6.A
3.miesto
Straňanská laťka
súťaž v skoku do výšky
družobná škola ZŠ a ZUŠ Strání
24.11 .2011
 
 
 
Soňa Tremková
kat.6.- 7.r. 7A
2.miesto - 132 cm - 12 pretekárok
Alex Drexler
kat.6.- 7.r. 7A
3.miesto - 138 cm - 13 pretekárov
Patrik Masár
kat.6.- 7.r. 6A
13.miesto - 120 cm - 13 pretekárov
Denis Tomášik

kat.8.- 9.r. 8A

13.miesto - 135 cm - 14 pretekárov

Andrea Palcútová
kat.8.- 9.r. 9A
8.miesto - 125 cm - 15 pretekárok
Miroslava Sádecká
kat.8.- 9.r. 8A
14.miesto - 120 cm - 15 pretekárok

iBobor
celoslovenské kolo
8.-12.11.2011

(úspešným riešiteľom bol každý, kto získal v kat. Bobrík nad 60 b., v ostatných kategóriách nad 50 b.,
úspešný riešiteľ získal diplom)

(víťaz sa stalo len 300 najlepších žiakov z 5 kategórií z celého Slovenska, získali okrem diplomu aj tričko s logom súťaže)

 

 
Beáta Maráková
9A
Kadet - 84.-112.miesto z 8253 súťažiacich - 68,01b.
úspešná riešiteľka - diplom
Patrik Bobocký
8A
Kadet - 781.-797.miesto z 8253 súťažiacich - 52,35b.
úspešný riešiteľ - diplom
Roman Hargaš
9A
Kadet - 909.-911.miesto z 8253 súťažiacich - 51,05b.
úspešný riešiteľ - diplom
Marcel Čuchran
4A
Bobrík - 556.-850.miesto z 7727 súťažiacich -72b.
úspešný riešiteľ - diplom
Henrich Jankech
4A
Bobrík - 1134.-1520.miesto z 7727 súťažiacich -64b.
úspešný riešiteľ - diplom
Tomáš Čechvala
6A
Benjamín - 1311.-1647.miesto z 12774súťažiacich - 62,68b., úspešný riešiteľ - diplom
Jakub Barančík
5A
Benjamín - 2545.-2844.miesto z 12774súťažiacich - 56,02b., úspešný riešiteľ - diplom
Patrik Ščepko
5A
Benjamín - 2545.-2844.miesto z 12774súťažiacich - 56,02 b., úspešný riešiteľ - diplom
Dominika Porubská
6A
Benjamín - 2903.-3060.miesto z 12774súťažiacich - 54,69 b., úspešný riešiteľ - diplom
Erik Facuna
6A
Benjamín - 3748.-4027.miesto z 12774súťažiacich - 50,69 b., úspešný riešiteľ - diplom
Simona Plichtová
5B
Benjamín - 3748.-4027.miesto z 12774súťažiacich - 50,69 b., úspešný riešiteľ - diplom
Tereza Urbanová
6A
Benjamín - 3748.-4027.miesto z 12774súťažiacich - 50,69 b., úspešný riešiteľ - diplom
Školský majster
turnaj v minifutbale
Nové Mesto nad Váhom
11 .10.2011
 
Mladší chlapci 2.st.
(ročníky mladšie od 1.1.1999)
5.r. - 7.r.
2.miesto zo 3 družstiev
(IV.NM-Podolie 0:3, Lúka-Podolie 3:0)
góly: 2 Martin Majdiš, 1 Patrik Ščepko
Mc Donald´s Cup - 14.ročník
turnaj v minifutbale
Nové Mesto nad Váhom
11 .10.2011
 
Chlapci 1.st.
(ročníky mladšie od 1.1.2001)
4.r.
3.miesto z 3 družstiev
(IV.NM-Podolie 9:0, Lúka-Podolie 3:2)
góly: 2 - Filip Hanic
Majstrovstvá okresu
v cezpoľnom behu
Nové Mesto nad Váhom
6.10.2011
 
 
 
dievčatá družstvo
Stanislava Klčová
Andrea Palcútová
Alexandra Zemková
7. - 9.r.
8A
9A
7A
11.miesto zo 15 družstiev - 59 bodov
18.miesto zo 43 bežkýň
41.miesto zo 43 bežkýň
42.miesto zo 43 bežkýň
chlapci družstvo
Samuel Červeňanský
Filip Beňovič
Adrián Macháč

7. - 9.r.
9A
7A
7A

13.miesto zo 15 družstiev - 44 bodov
7.miesto zo 43 bežcov
37.miesto zo 43 bežcov
41.miesto zo 43 bežcov

Obvodné kolo
vo veľkom futbale
Čachtice
3.10.2011
 
Starší chlapci
5. - 9.r.
3.miesto zo 4 družstiev
Majstrovstvá školy
v cezpoľnom behu
Podolie
21.9.2011
 
Emma Ščepková
1B
1.miesto - kat.1.-2. dievčatá
Kristián Paulech
2A
1.miesto - kat.1.- 2. chlapci
Veronika Bulková
4A
1.miesto - kat.3.-4. dievčatá
Marcel Čuchran
4A
1.miesto - kat.3 - 4. chlapci
Dominika Vičíková
5B
1.miesto - kat.5.-6. dievčatá
Patrik Ščepko
5A
1.miesto - kat.5.- 6. chlapci
Andrea Palcútová
9A
1.miesto - kat.7.-9. dievčatá
Samuel Červeňanský
9A
1.miesto - kat.7.- 9. chlapci
Kristína Čechvalová
2A
2.miesto - kat.1. - 2. dievčatá
Jakub Burza
2A
2.miesto - kat.1. - 2. chlapci
Viktória Novotná
4A
2.miesto - kat.3. - 4. dievčatá
Henrich Jankech
4A
2.miesto - kat.3. - 4. chlapci
Sofia Matyášová
5B
2.miesto - kat.5. - 6.dievčatá
Urban Rodenák
6A
2.miesto - kat.5. - 6. chlapci
Stanislava Klčová
8A
2.miesto - kat.7. - 9. dievčatá
Filip Beňovič
7A
2.miesto - kat.7. - 9. chlapci
Hana Barančíková
2A
3.miesto - kat.1. - 2. dievčatá
Adam Vrba
2A
3.miesto - kat.1. - 2. chlapci
Erika Jablonková
4A
3.miesto - kat.3. - 4. dievčatá
Dominik Bartek
4A
3.miesto - kat.3. - 4. chlapci
Terézia Porubská
5A
3.miesto - kat.5. - 6. chlapci
Erik Facuna
6A
3.miesto - kat.5. - 6. dievčatá
Alexandra Zemková
7A
3.miesto - kat.7. - 9. chlapci
Adrián Macháč
7A
3.miesto - kat.7. - 9. dievčatá