• 2014/15

        •  

          Školský rok 2014/2015

           

          Školské súťaže

          Majstrovstvá školy v cezpoľnom behu
          19. 9. 2014

          kategória 1. miesto 2. miesto 3. miesto
          kat. 1. - 2. roč.  dievčatá Nikola Snohová Ester Igazová Natália Zámková
          kat. 1. - 2. roč. chlapci Nicolas Ohrablo Matúš Pollák Adam Bobocký
          kat. 3. - 4. roč.  dievčatá Anežka Porubská Emma Ščepková Izabela Burzová
          kat. 3. - 4. roč. chlapci Samuel Hutta Michal Konštiak Alex Burza
          kat. 5. - 6. roč.  dievčatá Viktória Šilhánová Kristína Čechvalová Hana Barančíková
          kat. 5. - 6. roč.  chlapci Adam Vrba Dominik Ondrejka Denis Novotný
          kat. 7. - 9. roč.  dievčatá Dominika Vičíková Tereza Urbanová Marcela Pyšná
          kat. 7. - 9. roč. chlapci Urban Rodenák Peter Paulovič Mário Hanic
          PYTAGORIÁDA - školské kolo - 10. a 11. 12. 2014 - úspešní riešitelia
          P3 Karin Puváková 20 b., Samuel Hutta 20 b., Simona Augustínová 20 b., Peter Círa 18 b., Nicolas Kováčik 18 b.
          P4 Juraj Strýček 24 b., Timotej Macháč 22 b., Šimon Pollák 22 b., Adam Alrashidi 21 b., Anežka Porubská 20 b., Ema Mária Gúčiková 20 b., Nicolas Gašparík 19 b., Sabina Kožáková 19 b., Emma Ščepková 18 b.
          P5 Filip Ščepko 15 b., Denis Novotný 15 b., Adam Vrba 15 b., Michal Čechvala 14 b., Adam Urban 14 b.
          P6 Paulína Gúčiová 19 b., Richard Fišer 16 b.
          P8 Terézia Porubská 16 b., Dominika Hochelová 15 b.
          Majster sklopiek 2015
          dievčatá Simona Plichtová, 8A - držiteľ plakety Majster sklopiek
          chlapci Henrich Jankech, 7A - držiteľ plakety Majster sklopiek
          Slávik Slovenska - školské kolo 2015
          kategórie 1. miesto 2. miesto 3. miesto
          I. kat. Tamara Gonová, 3.A David Herceg, 2.A Laura Kosová, 1.A
          II. kat. Anežka Porubská, 4.A Kristína Čechvalová, 5.A Adam Urban, 5.A
          III. kat. Terézia Porubská, 8.A Mária Piscová, 7.A Adriana Kulišková, 8.A

           

          Obvodné a regionálne súťaže

          Jednota Cup
          predkolo v malom futbale
          16.10.2014
          Čachtice
          družstvo starších chlapcov
          Zúčastnili sa: Čachtice, Podolie, Považany, Stará Turá
          Podolie - Stará Turá 7:5 góly: 3Hanic M., 3Torák, 1Urban
          Čachtice - Podolie 6:1 gól: Hanic M.
          Považany - Podolie 1:0
           
          6.-9.r. 3. miesto zo 4
          - bez postupu
          CocaCola turnaj
          vo veľkom futbale
          24.10.2014
          Podolie
          družstvo starších chlapcov
          Zúčastnili sa: Čachtice, Podolie, Stará Turá, Myjava
          Podolie - Stará Turá 2:1 góly: 2x Dušan Torák
          Čachtice - Podolie 0 : 0
          Myjava - Podolie 7 : 0
           
          6.-9.r. 2. miesto zo 4
          - bez postupu
          Turnaj vo florbale
          starší žiaci
          predkolo
          28.10.2014
          Nové Mesto n.V.

          družstvo starších dievčat
          Zúčastnili sa: Podolie, Bošáca, Tematínska Nové Mesto
          Podolie - Lúka 1:5 (skóroval Hanic Mário)
          Podolie - ZŠ Nálepkova 0:4
          Podolie - Beckov 3:1 (skórovali Paulovič Peter,
          Cagala Erik, Hanic Mário)
          Podolie - Horná Streda 2:1 (skórovali Čechvala
          Kristián, Rodenák Urban).

          7.-9.r. 2.-4. miesto z 5 družstiev
          Turnaj vo florbale
          staršie žiačky
          predkolo
          29.10.2014
          Nové Mesto n.V.
          družstvo starších dievčat
          Podolie - Bošáca 3:2; Podolie - Tematínska NMnV 6:0;
          Tematínska NMnV - Bošáca 3:2
          (najviac skórovala Dominika Porubská - 7 gólov)
          7.-9.r. 1. miesto
          postup na okres

          MIDI Cool volejbal
          staršie žiačky

          12.12.2014
          Bzince p. J.

          Reprezentovali nás dievčatá: Krajčíková, Palkechová,
          Porubská, Vojtechová z 9. A.
          1. kolo
          ZŠ Bzince p/J "B" - ZŠ Podolie 0:2

          ZŠ Podolie - ZŠ Bzince p/J "A" 0:2
          2.kolo

          ZŠ Podolie - ZŠ Bzince p/J "B" 2:0

          ZŠ Podolie - ZŠ Bzince p/J "A" 2:1
          3. a 4. kolo sa odohrá na našej škole vo februári.

          9.r. zatiaľ 3 víťazstvá,
          1 prehra
          MINI Cool volejbal
          mladší žiaci

          17.12.2014
          Nové Mesto n. V.
          Reprezentovali nás: Paulech, Vrba, Burza J., Novotný,
          Ondrejka D., Doležel
          1. kolo
          ZŠ Podolie - Kočovce 0:2
          ZŠ Podolie - ZŠ Tematínska 0:2
          ZŠ Tematínska - ZŠ Kočovce 2:0
          2. kolo
          ZŠ Podolie - Kočovce 0:2
          ZŠ Podolie - ZŠ Tematínska 0:2
          ZŠ Tematínska - ZŠ Kočovce 2:0
          3. a 4. kolo sa odohrá opäť na ZŠ Tematínska v marci.
          5. - 6. roč. všetky prehry

          Novoročný strelecký pretek v streľbe na sklopné figúrky

          29. 1.2015

          Stará Turá
           

           Patrik Masár - za dorast (14 strelcov) 9.A 1. miesto
          Simona Plichtová - za starších žiakov (15 strelcov) 8.A 1. miesto
          Daniel Doležel - za mladších žiakov (15 strelcov) 6.A 1. miesto
          Lea Hrušovská - za mladších žiakov (15 strelcov) 6.A cena útechy
          Jakub Círa - za starších žiakov (15 strelcov) 7.A cena útechy

          Spell and Tell
          13. 2. 2015
          Gymnázium J. B. Magina Vrbové

          Družstvo ZŠ s MŠ Podolie v zložení Patrícia Čameková,
          Hana Straková, Terézia Porubská
          8.A 3. miesto

          Turnaj MINI Cool Volejbal
          10.3.2015 ZŠ Tematínska

          Nové Mesto nad Váhom

          Reprezentovali nás žiaci 5. ročníka: Kristián Paulech,
          Adam Vrba, Jakub Burza, Denis Novotný

          3. kolo
            
            ZŠ Podolie - Kočovce 0:2 (15:25, 16:25)
             
           ZŠ Podolie - ZŠ Tematínska 0:2 (21:25, 21:25)
              
          ZŠ Tematínska - ZŠ Kočovce 2:0

          4. kolo
              ZŠ Podolie - Kočovce 1:2 (22:25, 25:27, 0:15)
              
          ZŠ Podolie - ZŠ Tematínska 0:2 (22:25, 21:25)
              
          ZŠ Tematínska - ZŠ Kočovce 2:0
           

          5.A 3. miesto
          MIDI Cool volejbal
          staršie žiačky

          1.4.2015
          Podolie
          3. kolo:
          ZŠ Bzince p/J "B" - ZŠ Podolie 2:1

          ZŠ Podolie - ZŠ Bzince p/J "A" 0:2

          4.kolo
          ZŠ Podolie - ZŠ Bzince p/J "B" 1:2
          ZŠ Podolie - ZŠ Bzince p/J "A" 0:2

          Dievčatá čakajú ešte posledné 2 kolá,
          ktoré sa odohrajú koncom apríla v Bzinciach.
          Šanca na postup stále žije, stačí,
          k vyhráme aspoň 3 zápasy. Veríme, že sa to
          dievčatám podarí a dostanú sa tak na krajské kolo.

          8., 9. r. 4 prehry
          Turnaj v malom futbale
          chlapci
          14.4.2015
          Čachtice
          žiaci Augustín Šimon, Augustín Matúš, Kubáň
          Matúš, Ondrejka Adam, Paulech Kristián,
          Vrba Adam, Novotný Denis, Burza Jakub
          .
          Výsledky našich zápasov:
          ZŠ Čachtice - ZŠ Podolie 6:3
          ZŠ Podolie - ZŠ Horná Streda 9:2
          5.-7.r. 2. miesto
          bez postupu
          Turnaj v malom futbale
          dievčatá

          17.4.2015
          ​Čachtice 
          žiačky Novotná, Burzová, Homolová, Dragounová, Hluchá, Kosová, Pätnická, Šimnová, Hrušovská
          Výsledky obvodného kola:
          ZŠ Čachtice - ZŠ Podolie 6:1 (gól strelila Hrušovská)
          ZŠ Podolie - ZŠ Lúka 0:0
          ZŠ Čachtice - ZŠ Lúka 4:0
          5.-7.r. 2. miesto
          postup na okres
          Mc Donald´s Cup
          žiaci 1. st.
          27.4.2015
          Čachtice

           
          Nicolas Ohrablo, Samuel Hutta, Juraj Hrušovský, Jakub
          Brestovský, Izabela Burzová, Samuel Majdiš,
          Alex Burza, Roman Lacko
          Najlepším strelcom sa stal náš hráč, Samko Hutta 
          so 7 gólmi. Postúpili Čachtice. 
          Výsledky: ZŠ Podolie - ZŠ Čachtice 0:5
          ZŠ Podolie - ZŠ Kočovce 14:0
          ZŠ Čachtice - ZŠ Kočovce 10:1
          3.-4.r. 2. miesto
          bez postupu
          Podolská desina - 9. ročník
          22.5.2015
          Podolie
          družstvo A st. žiaci Podolie - 564 b.
          (Jankech, Masár, Plichtová)
          7.-9.r. 1. miesto 
          družstvo B st. žiaci Podolie - 535 b.
          (Čuchran, K.Čechvala, Hanic)
          7.-9.r. 3. miesto 
          družstvo ml. žiaci Podolie+Piešťany - 511 b.
          (Doležel, Košútová, Porubský)
          5.-6.r. 1. miesto
          jednotlivci st. žiaci - Henrich Jankech - 189 b. 7A 2. miesto
          jednotlivci st. žiaci - Patrik Masár - 188 b. 9A 2. miesto
          jednotlivci ml. žiaci - Filip Porubský - 174 b. 5A 1. miesto
          jednotlivci ml. žiaci - Daniel Doležel- 166 b. 6A 3. miesto
          Medzinárodný strelecký pretek na sklopné terče
          9.5.2015
          Stará Turá
          Simona Plichtová 8A 1. miesto
          Kristián Čechvala 9A 2. miesto
          Henrich Jankech 7A 1. miesto
          Filip Hanic 7A 2. miesto
          Marcel Čuchran 7A 3. miesto
          družstvo ZŠ s MŠ Podolie - futbalový zápas   1. miesto

           

          Okresné súťaže

          Majstrovstvá okresu
          v cezpoľnom behu
          6.10.2014
          Nové Mesto nad Váhom
          Urban Rodenák 9A 2. miesto
          z 39
          Mário Hanic 9A

          15. miesto z 39

          Peter Paulovič 9A 19. miesto z 39
          družstvo chlapcov  Podolia   4. miesto z 13 škôl
          Dominika Vičíková 8A 12. miesto zo 41
          Marcela Pyšná 8A 24. miesto zo 41
          Tereza Urbanová 9A 25. miesto zo 41
          družstvo dievčat Podolia v zložení: Marcela Pyšná,
          Tereza Urbanová, Sofia Matyášová
            8. miesto zo 14 škôl
          Súťaž zručnosti
          v SPŠ Nové Mesto nad Váhom
          23.10.2014
          Tomáš Čechvala 9A 2. miesto
          z 28 žiakov
          Mário Hanic 9A 5. miesto z 28 žiakov
          Turnaj vo florbale
          staršie žiačky
          Stará Turá
          7.11.2014
          družstvo dievčat
          Stará Turá - Považany = 0 : 8;
          Podolie - Stará Turá = 2 : 4 (góly Dominika Vičíková, Dominika Porubská);
          Podolie - Považany = 1 : 12 (góly Dominika Vičíková)
          2.st. 3. miesto
          bez postupu
          Okresné kolo
          streľba zo vzduchovky
          Stará Turá
          20.11.2014
          družstvo A starší žiaci - v zložení Patrik Masár,
          Simona Plichtová, Henrich Jankech
          7.-9. roč. 1. miesto
          842 b.
          družstvo B starší žiaci - v zložení Kristián Čechvala, Marcela Pyšná, Adriana Pyšná 8.-9.
          roč.
          3. miesto 806b.
          Jednotlivci st. žiaci - Henrich Jankech 7A

          1. miesto
          288 b.

          Jednotlivci st. žiačky - Simona Plichtová 8A 1. miesto
          280 b.
          Jednotlivci st. žiačky - Marcela Pyšná 8A 2. miesto 271b.
          Jednotlivci st. žiaci - Kristián Čechvala 9A 3. miesto 280b.
          Jednotlivci st. žiačky - Adriana Pyšná 8A 3. miesto 255b.
          Matematická olympiáda
          okresné kolo pre 5. a 9.r.
          21.1.2015
          Nové Mesto nad Váhom
          Peter Burza 5A 3.miesto
          z 31

           
          Geografická olympiáda
          okresné kolo
          4.2.2015
          Nové Mesto nad Váhom
          Tomáš Čechvala 9A 1. miesto
          Mário Hanic 9A úspešný riešiteľ
          Dejepisná olympiáda
          okresné kolo pre 5. a 9.r.
          12.2.2015
          Nové Mesto nad Váhom
          Dominika Hochelová - úspešný riešiteľ OK DO 8A 3.miesto
          z 13, 73b. zo 100
          Tomáš Čechvala - úspešný riešiteľ OK DO 9A 6.miesto z 13
          60b. zo 100
          Rozprávkové vretienko
          okresné kolo 
          5.3.2015
          Stará Turá
          Sofia Parčiová 3A 1. miesto
          Podjavorinskej Bzince
          10. 3. 2015
          MsKS Nové Mesto n. V.
          Evka Hochelová 4A 2. miesto
          Fyzikálna olympiáda
          okresné kolo
          19.3.2015
          Nové Mesto n. V.
          Tomáš Čechvala 9A

          3. miesto
          postup do kraja

          Mário Hanic 9A 5. miesto
          úspešný riešiteľ
          Pytagoriáda
          okresné kolo
          16.3.2015

          Nové Mesto n. V.
          Juraj Strýček 4A 3. miesto
          Simona Augustínová 3A 14.miesto - úspešný riešiteľ
          Samuel Hutta 3A 15.miesto - úspešný riešiteľ
          Podjavorinskej Bzince
          Bzince pod Javorinou
          30.3.2015
          Eva Hochelová 4A 3. miesto
          Matematická olympiáda
          okresné kolo
          8.4.2015
          Nové Mesto n. V.
          Terézia Porubská 8a 2. miesto
          Turnaj v malom futbale
          ​dievčatá

          24.4.2015
          ​Čachtice
          Naše zápasy:
          Podolie - Bošáca 0:5
          Podolie - Čachtice 0:2
          Podolie - ZŠ Odborárska 0:4
          5.-7.r. 4.miesto zo 4
          Slávik Slovenska
          okresné kolo
          11.5.2015
          Nové Mesto n. V.
          Terézia Porubská 8A 1. miesto
          postup na kraj
          Okresné kolo v ĽA
          27.5.2015
          Nové Mesto n. V.
          Mário Hanic - beh na 60 m - 7,1 s 9A 1. miesto
          postup na kraj
          Mário Hanic - beh na 300 m - 39,4 s 9A 1. miesto
          postup na kraj
          družstvo chlapcov   10. miesto zo 16 (468 b.)
          družstvo dievčat   10. miesto zo 16 (386 b.)
          štafeta 4 x 60 m chlapci - 32,9 s   5. miesto z 21
          štafeta 4 x 60 m dievčatá - 36,7 s   6. miesto z 18
          Henrich Jankech - výška - 140 cm 7A 6. miesto z 26
          Erika Jablonková - beh na 300 m - 53,7 s 7A 9. miesto z 33
          Veronika Bulková - výška- 120 cm 7A 9. miesto z 26
          Peter Paulovič - beh na 1000 m - 3:31,2 9A 11. miesto z 31
          Erika Jablonková - diaľka - 386 cm 7A 12. miesto z 39
          Dominika Vičíková - beh na 800 m - 3:23,2 8A 13. miesto z 24
          Tereza Urbanová - beh na 800 m - 3:25,4 9A 15. miesto z 24
          Nina Durcová  - beh na 300 m - 57,2 s 8A 18. miesto z 33
          Veronika Bulková - diaľka - 358 cm 7A 19. miesto z 39
          Peter Uhlík - beh na 300 m - 49 s 9A 20. miesto z 32
          Henrich Jankech - guľa - 8,27 m 7A 20. miesto z 33
          Sofia Matyášová - výška - 110 cm 8A 20. miesto z 26
          Adam Lutišan - beh na 1000 m - 3:45,9 8A 21. miesto z 31
          Kristián Čechvala - guľa - 8,00 m 9A 22. miesto z 33
          Nina Durcová - kriket - 24,72 m 8A 33. miesto z 34
          Dušan Torák - diaľka - 252 cm  6A 35. miesto z 36

           

          Krajské súťaže

          Porovnávacia súťaž ZŠ a SŠ
          v streľbe zo vzduchových zbraní
          Trenčianskeho kraja

          4. kolo - 28.11.2014 Domaniža
          3. kolo - 14.11.2014
          Podolie
          2. kolo - 7.11.2014
          Podolie
          1. kolo - 17.10.2014
          Podolie
          kat. jednotlivci mladší žiaci do 14 rokov (max. 900 bodov)
          Jankech Henrich 7A 2.miesto
          838 bodov
          Čuchran Marcel 7A 3.miesto
          833 bodov
          Hanic Filip 7A 4.miesto
          813 bodov
          Círa Jakub 7A 10. miesto
          770 bodov
          kat. jednotlivci starší žiaci od 14 rokov (max. 900 bodov);
          Masár Patrik
          Víťaz školskej krajskej streleckej ligy
          9A 1.miesto
          832 bodov
          Čechvala Kristián 9A 2.miesto
          831 bodov
          Bartoš Oliver 9A 4.miesto
          748 bodov
          kat. jednotlivci mladšie žiačky do 14 rokov (max. 900 bodov)
          Plichtová Simona
          Víťaz školskej krajskej streleckej ligy
          8A 1.miesto
          839 bodov
          Pyšná Adriana 8A 3.miesto
          781 bodov
          Pyšná Marcela 8A 4.miesto
          780 bodov
          Výsledky v skratke - kat. družstvá (max. 2700 bodov)
          Podolie družstvo A   2.miesto
          2475 bodov
          (v zložení - Jankech Henrich,
          Čuchran Marcel, Hanic Filip, Círa Jakub)

          Podolie družstvo C

            3.miesto
          2405 bodov
          (v zložení - Masár Patrik, Čechvala Kristián, Bartoš Oliver)
          Podolie družstvo B   4.miesto
          2395 bodov (v zložení - Plichtová Simona, Pyšná Adriana, Pyšná Marcela)
          Krajské kolo
          streľba zo vzduchovky
          Domaniža
          18.3.2015
          družstvo starších žiakov    1. miesto
          843 bodov (v zložení - Masár Patrik, Čechvala Kristián, Jankech Henrich)
          Marcela Pyšná 8.A 1. miesto 277 b.
          Patrik Masár 9.A 1. miesto 288 b.
          Henrich Jankech 7.A 4. miesto 278 b.
          Kristián Čechvala 9.A 5. miesto 277 b.
          Geografická olympiáda
          krajské kolo
          21.4.2015
          Nové Mesto n. V.
          Tomáš Čechvala 9.A úspešný riešiteľ
          12. - 13. miesto z 27 účastníkov
          80 b. zo 100 možných
          Fyzikálna olympiáda
          krajské kolo
          22.4.2015
          Partizánske
          Tomáš Čechvala 9.A

          úspešný riešiteľ
          10. miesto z 25 zúčastnených

          30 b. zo 40 možných

           

          Krajské kolo v ĽA
          4.6.2015
          Trenčín
          Mário Hanic 9A 1. miesto
          postup na Slovensko
          Mário Hanic 9A 1. miesto
          postup na Slovensko

           

          Celoslovenské súťaže

           

          iBobor
          celoslovenská
          informatická
          súťaž
          11.11.2014
          18.11.2014
          súťaž cez internet

          úspešní riešitelia

           

          V kategórii Benjamíni súťažilo 21 466 súťažiacich
          Plný počet bodov dosiahli 146, úspešných riešiteľov je 5 067 (23,6%).
          U nás súťažilo 28 žiakov, 5 bolo úspešných. Maximum bodov - 80, bodov potrebných na úspešnosť - 50.

            Richard Fišer

          6A

          63,68 bodov, 94. percentil
          1312. - 1313. miesto z 21 466 žiakov

          Henrich Jankech 7A 62,68 bodov, 94. percentil
          1362. - 1583. miesto z 21 466 žiakov
          Patrik Gúčik 6A 61,35 bodov, 92. percentil
          1619. - 1900. miesto z 21 466 žiakov
          Jakub Círa 7A 54,69 bodov, 85. percentil
          3247. - 3621. miesto z 21 466 žiakov
          Ivan Ondrejka 7A 52,02 bodov, 81. percentiL,
          4027. - 4366. miesto z 21 466 žiakov
          V kategórii Kadeti súťažilo 14 359 súťažiacich
          Plný počet bodov dosiahli 213, úspešných riešiteľov je 8 809 (61,3%). U nás súťažilo 26 žiakov, 13 bolo úspešných. Maximum bodov - 80, bodov potrebných na úspešnosť - 50.
          Terézia Porubská 8A 80 bodov, 100. percentil
          1. - 213. miesto zo 14 359 žiakov
          Nina Durcová 8A 62,68 bodov, 78. percentil
          3102. - 3473. miesto zo 14 359 žiakov
          Tereza Urbanová 9A 62,68 bodov, 78. percentil
          3102. - 3473. miesto zo 14 359 žiakov
          Tomáš Čechvala 9A 61,35 bodov, 76. percentil
          3515. - 4556. miesto zo 14 359 žiakov
          Erik Facuna 9A 61,35 bodov, 76. percentil
          3515. - 4556. miesto zo 14 359 žiakov
          Stanislava Kubaláková 8A 61,35 bodov, 76. percentil
          3515. - 4556. miesto zo 14 359 žiakov
          Peter Paulovič 9A 55,68 bodov, 55. percentil
          6490. - 6492. miesto zo 14 359 žiakov
          Oliver Bartoš 9A 54,69 bodov, 55. percentil
          6525. - 7237. miesto zo 14 359 žiakov
          Hana Straková 8A 54,69 bodov, 55. percentil
          6525. - 7237. miesto zo 14 359 žiakov
          Dominika Hochelová 8A 54,01 bodov, 49. percentil
          7295. - 7319. miesto zo 14 359 žiakov
          Adriana Emília Kulišková 8A 52,68 bodov, 47. percentil
          7631. - 7637. miesto zo 14 359 žiakov
          Kristián Čechvala 9A 52,35 bodov, 47. percentil
          7639. - 7689. miesto zo 14 359 žiakov
          Simona Plichtová 8A 52,02 bodov, 46. percentil
          7693. - 8100. miesto zo 14 359 žiakov

          PSTM 2014
          streľba
          16.12.2014
          Šaľa

          Patrik Masár 9A 10. miesto z 12
          Simona Plichtová 8A 10. miesto zo 14
          Henrich Jankech 7A 19. miesto z 21

          Všetkovedko

          celoslovenské kolo vedomostnej súťaže žiakov 2.-5. roč.

          2.12.2014
          Podolie

          Adam Bobocký 2A 55. miesto, predbehol 1627 detí,100 b. zo 168 b.,
          najlepší druhák v Podolí,
          nezískal však titul Všetkovedko
          Simona Augustínová 3A 34. miesto, predbehla 2913 detí,156 b. z 210 b.,
          najlepšia tretiačka v Podolí,
          získala titul Všetkovedko
          a vyhrala veselú ceruzku
          Karin Puváková 3A 36. miesto, predbehol 2749 detí,154 b. z 210 b.,
          získala titul Všetkovedko
          a vyhrala veselú ceruzku
          Juraj Strýček 4A 43. miesto, predbehol 2232 detí,146 b. z 210 b.,
          najlepší štvrták v Podolí,
          získal titul Všetkovedko
          a vyhral pero s loptou
          Adam Urban 5A 40. miesto, predbehol 1069 detí,142 b. z 210 b.,
          najlepší piatak v Podolí,
          získal titul Všetkovedko
          a vyhral štvorfarebné pero

          Majstrovstvá SR v streľbe zo vduchovky
          10.4.2015
          Svätý Peter

          družstvo v zložení Kristián Čechvala, Simona Plichtová, Henrich Jankech - kat. dorast   5. miesto z 8 družstiev
          Simona Plichtová 8A 5. miesto zo 17 - osobný rekord 286 b.
          Marcela Pyšná 8A 14. miesto zo 17 - 268 b.
          Henrich Jankech 7A 18. miesto z 22 - 270 b.
          Kristián Čechvala 9A 19. miesto z 22 - 265 b.

          Klokanko
          a
          Matematický klokan

          celoslovenská matematická súťaž

          23. 3. 2015
          Podolie

          Simona Augustínová (predbehla 93,4% žiakov) 3A 5 klokanov
          získala titul Školský šampión a Úspešný riešiteľ Mat. klokana 
          Tadeáš Gono - 1A; 79,3%
          Samuel Hutta - 3A; 71,2%
          Matúš Moravanský - 3A; 64,7%
          Karin Puváková - 3A; 66,3%
          Nicolas Gašparík - 4B; 77,9%
          Ema Ščepková - 4B; 63,5%
          1.st. 4 klokany 
          Adam Urban - 5A; 66,4%
          Denis Novotný - 5A; 64,7%
          Filip Ščepko - 5A; 68,1%
          Oliver Pisca - 6A; 67,6%
          Patrik Gúčik - 6A; 65,8%
          Paulína Gúčiková - 6A; 75,2%
          2.st. 4 klokany
          Majstrovstvá Slovenska v ĽA
          17.6.2015
          Nové Zámky
          Mário Hanic - beh na 60 m 9A 5. miesto z 31 bežcov
          Mário Hanic - beh na 300 m 9A 8. miesto