• 2019/20

        •  

          ÚSPECHY  ŽIAKOV v šk. roku 2019/20

           

          ŠKOLSKÉ SÚŤAŽE

           

          Majstrovstvá školy v cezpoľnom behu
          18. 9. a 19. 9. 2019
          kategória 1. miesto 2. miesto 3. miesto
          kat. 1. - 2. roč.  dievčatá Vanesa Vavrová Karin Helbichová Viktória Halčinová
          kat. 1. - 2. roč. chlapci Ondrej Zemko Aurel Bučko Mateo Madro
          kat. 3. - 4. roč.  dievčatá Nikol Brestovská Karin Brestovská Bianka Borovská
          kat. 3. - 4. roč. chlapci Roderik Bučko Filip Tinka Štefan Herák
          Filip Hlísta
          kat. 5. - 6. roč.  dievčatá Erika Trsťanová 7.15

          Emma Okrucká 7.20

          Alexandra Dendisová 7.35
          kat. 5. - 6. roč.  chlapci

          Branislav Danihel 11.52

          Samuel Hadbábny  11.54 Patrik Margetín 13.00
          kat. 7. - 9. roč.  dievčatá Viktória Farýová 14.03 Patrícia Surovcová 14.14 Ester Igazová 17.10
          kat. 7. - 9. roč. chlapci Filip Hradil 11.14 Samuel Hutta 12.21 Adam Bobocký 14.20
          Podolský duatlon (beh, cyklistika, beh)
          18. 9. 2019
          kategória 1. miesto 2. miesto 3. miesto
          kat. dievčatá Juliana Jamborová
          29.55

          -

          -
          kat. 5. - 6. roč.  chlapci Matúš Moravčík
          18.40
          Matúš Pollák
          19.10
          Ondrej Červeňanský
          19.56
          kat. 7. - 9. roč. chlapci Alex Burza
          15:36
          Šimon Pollák
          15.41

          Branislav Halienka
          17.10

          Pytagoriáda
          10., 11.12.2019
          P3

          Timea Gúčiková

           21 b. (10+11)  1. miesto
           Filip Tinka  20 b. (12+8) 2. miesto 
           Lenka Halušková 19 b. (10+9)   3. miesto
           Oliver Mucska  18 b. (10+8) 4. miesto 
          P4 Eliška Huttová 17 b. (14+3) 1. miesto
          Martin Gábor 14 b. (11+3) 2. miesto
          Michal Fídler 14 b. (10+4) 3. miesto
          Lenka Pagáčová 13 b. (10+3) 4. - 6. miesto
          Aneta Čechvalová 13 b. (10+3) 4. - 6. miesto
          Lucas Šima 13 b. (10+3) 4. - 6. miesto
          Sofia Fraňová 11 b. (10+1) 7. miesto
          P5 Samuel Hadbábny 20 b. (14+6) 1. miesto
          P6 Matej Moravčík 20 b. (10+10) 1. miesto
          Matúš Pollák 19 b. (10+9) 2. miesto
          P7 Adam Bobocký 15 b. (10+5) 1. - 2. miesto
          Lukáš Čuchran 15 b. (10+5) 1. - 2. miesto
          P8 Simona Augustínová 16 b. (11+5) 1. - 2. miesto
          Samuel Hutta 16 b. (11+5) 1. - 2. miesto
          Peter Círa 15 b. (10+5) 3. miesto
          Hviezdoslavov Kubín
          6. 2. 2020
            1. miesto 2. miesto 3. miesto
          I. kat. - poézia Lucas Šima Barbora Jankechová Simona Valovičová
          I. kat. - próza Vanesa Prídavková Aneta Čechvalová Eliška Huttová
          II. kat. - poézia - Pavol Zemko Simona Palkechová
          II. kat. - próza - Timea Čavojská Lucia Raticová
          III. kat. - poézia Kristína Valovičová Eva Hochelová -
          III. kat. - próza Petra Sedláčeková Anežka Porubská -

           

          OBVODNÉ, REGIONÁLNE SÚŤAŽE

          Čachtické ĽA hry
          25.9.2019
          Čahtice
          Barbora Jankechová 4.A 2. miesto
          hod kriketkou
          Roderik Bučko 4.A 3. miesto
          beh na 500 m
          Erik Augustín 3.A 3. miesto
          skok do diaľky
          Družstvo mladších žiakov a žiačok 3. - 4. roč. 2. miesto 
          82 bodov
          Turnaj vo vybíjanej
          24.10.2019
          Nové Mesto n.V.
          Družstvo z 1. stupňa 3. - 4. roč 5. miesto z 5
          bez postupu

          Futsal st. žiaci
          25.10.2019
          Čachtice

          Družstvo st. žiakov 7. - 9. roč. 3. miesto zo 4
          bez postupu
          Spell and tell
          28.10.2019
          Vrbové
          Družstvo v zložení: Emma Ganobčíková,
          Karin Puváková,Samuel Hutta
          7. - 8. roč. 5. miesto
          z 9 družstiev
          Junior Náboj
          22.11.2019
          Piešťany
          Tím v zložení: Evka Hochelová, Juraj Strýček,
          imon Pollák, Samuel Hutta
          8. - 9. roč. 5. miesto
          z 10 družstiev
          Turnaj vo vybíjanej
          11.12.2019
          Čachtice
          Družstvo dievčat 6.-9. roč. 2. miesto zo 4
          Hviezdoslavov Kubín
          19.2.2020
          Nové Mesto n. V.
          Kristína Valovičová 9.A 2. miesto
          postup na OK
          Petra Valovičová 9.A 3. miesto
          postup na OK
          Lucas Šima 4.B 3. miesto
          bez postupu

           

          OKRESNÉ SÚŤAŽE

          Cezpoľný beh
          7.10.2019
          Nové Mesto nad Váhom
          Filip Hradil 7.B 13.  miesto zo 44
          Samuel Hutta 8.A 18.  miesto zo 44
          Juraj Hrušovský 8.A 21. miesto zo 44
          Družstvo chlapcov   8.  miesto  z 15
          Viktória Farýová 9.A 15. miesto zo 43
          Patrícia Surovcová 8.A 39. miesto zo 43
          Natália Svoradová 7.A 43. miesto zo 43 - úraz
          Družstvo dievčat   12. miesto z 15
          Súťaž zručnosti
          29.10.2019
          Nové Mesto nad Váhom
          Šimon Pollák 9.A 5. miesto z 22 - informatika
          Juraj Strýček 9.A 8. miesto z 22 - strojárstvo
          Peter Círa 8.A 13. miesto z 22 - strojárstvo
          Timotej Macháč 9.A 16. miesto z 22 - informatika

          Okresné kolo 
          v streľbe zo vzduchových 
          zbraní
          6.12.2019
          Podolie

          Družstvo starších žiakov
          (Šimnová, Porubská, Bobocký)
            1. miesto - 825 b. - postup na KK
          Družstvo mladších žiakov
          (Čuchran, Černý, Fídler)
            1. miesto - 750 b. - postup na KK
          Michaela Hluchá 9.A 1.  miesto - 287 b. - postup do KK
          Sára Šimnová 9.A 3. miesto - 278 b.
          Lukáš Čuchran 7.B 1. miesto - 282 b.
          Nikolaj Černý 6.A 2. miesto - 260 b.
          Marek Gúčik 6.A 4. miesto - 225 b. - postup do KK
          Matematická olympiáda
          29. 1. 2020
          Nové Mesto nad Váhom
          Samuel Hadbábny 5.A 10. miesto - úspešný riešiteľ
          Timea Čavojská 5.A 12. miesto - úspešný riešiteľ
          Geografická olympiáda
          6. 2. 2020
          Nové Mesto nad Váhom
          Samuel Hadbábny 5.A 2. miesto - úspešný riešiteľ
          Samuel Hutta 5.A 10. miesto - úspešný riešiteľ
          Biologická olympiáda
          10. 2. 2020
          Nové Mesto nad Váhom
          Adam Al Rashidi 9.A 10. miesto - úspešný riešiteľ
          Dejepisná olympiáda
          14. 2. 2020
          Nové Mesto nad Váhom
          Eva Hochelová 9.A 10. miesto - úspešný riešiteľ
          Juraj Strýček 9.A 12. miesto - úspešný riešiteľ

           

          KRAJSKÉ SÚŤAŽE

          Krajské kolo v streľbe zo
          vzduchových zbraní
          6. 3. 2020
          Veľké Uherce
          Družstvo starších žiakov
          (M.Hluchá, A.Porubská, S.Šimnová)
            1.  miesto (832 b.)
          postup na Majstrovstvá SR
          Družstvo mladších žiakov
          (L.Čuchran, N.Černý, M.Gúčik)
            2.  miesto (786 b.)
          Michaela Hluchá 9.A 1. miesto (281 b.)
          Anežka Porubská 9.A 2.  miesto (280 b.)
          Sára Šimnová 9.A 3. miesto (271 b.)
          Adam Bobocký 7.B 2. miesto (264 b.)
          Lukáš Čuchran 7.B 3. miesto (274 b.)

           

          CELOSLOVENSKÉ SÚŤAŽE

          iBobor 2019/20: iBOBOR_2019_vysledky.pdf
           
          Ypsilon - slovina je hra
          12. 12. 2020
          Simona Sovišová 1.A 100 %
          Matúš Bartoš 1.A 100 %
          Eliška Huttová 4.B 100 %
          Juraj Strýček 9.A 100 %, výhra mobilu
          Všetkovedko
          28. 11. 2019.
          (29 riešiteľov)
          Oliver Mucska 3.B Všetkovedko
          školy
          Andrej Halčin 3.A Všetkovedko
          Erik Augustín 3.A Všetkovedko
          Bianka Borovská 3.A Všetkovedko
          Nikola Brestovská 3.A Všetkovedko
          Filip Hlísta 4.B Všetkovedko
          Eliška Huttová 4.B Všetkovedko
          GENIUS MATEMATICUS
          5.12.2019
          (10 riešiteľov)
          Samuel Hadbábny 5.A 91% - Vynikajúci riešiteľ
          Matúš Pollák 5.A 85% - Vynikajúci riešiteľ
          Peter Círa 8.A 80% - Vynikajúci riešiteľ
          Matej Moravčík 6.A 70% - Veľmi dobrý riešiteľ
          Samuel Hutta 8.A 56% - Dobrý riešiteľ
          Daniel Miklo 7.A 54% - Dobrý riešiteľ
          Adam Bobocký 7.B 54% - Dobrý riešiteľ
          Ema Valenčíková 5.A 47% - Dobrý riešiteľ


          MEDZINÁRODNÉ SÚŤAŽE

           
          Robotiáda 2020
          7. 2. 2020
          VIDA! Brno
          Tím TAJM
          Juraj Strýček
          Timotej Macháč
          9.A disciplína SPRINT LEGO
          28. miesto z 80 tímov, z toho 32
          nezvládlo ani jeden štart
          Tím TAJM
          Juraj Strýček
          Timotej Macháč
          9.A disciplína ČIARA
          48. miesto z 90 tímov, z toho 28
          nezvládlo disciplínu