• 2019/20

        •  

          ÚSPECHY  ŽIAKOV v šk. roku 2019/20

           

          ŠKOLSKÉ SÚŤAŽE

           

          Majstrovstvá školy v cezpoľnom behu
          18. 9. a 19. 9. 2019
          kategória 1. miesto 2. miesto 3. miesto
          kat. 1. - 2. roč.  dievčatá Vanesa Vavrová Karin Helbichová Viktória Halčinová
          kat. 1. - 2. roč. chlapci Ondrej Zemko Aurel Bučko Mateo Madro
          kat. 3. - 4. roč.  dievčatá Nikol Brestovská Karin Brestovská Bianka Borovská
          kat. 3. - 4. roč. chlapci Roderik Bučko Filip Tinka Štefan Herák
          Filip Hlísta
          kat. 5. - 6. roč.  dievčatá Erika Trsťanová 7.15

          Emma Okrucká 7.20

          Alexandra Dendisová 7.35
          kat. 5. - 6. roč.  chlapci

          Branislav Danihel 11.52

          Samuel Hadbábny  11.54 Patrik Margetín 13.00
          kat. 7. - 9. roč.  dievčatá Viktória Farýová 14.03 Patrícia Surovcová 14.14 Ester Igazová 17.10
          kat. 7. - 9. roč. chlapci Filip Hradil 11.14 Samuel Hutta 12.21 Adam Bobocký 14.20
          Podolský duatlon (beh, cyklistika, beh)
          18. 9. 2019
          kategória 1. miesto 2. miesto 3. miesto
          kat. dievčatá Juliana Jamborová
          29.55

          -

          -
          kat. 5. - 6. roč.  chlapci Matúš Moravčík
          18.40
          Matúš Pollák
          19.10
          Ondrej Červeňanský
          19.56
          kat. 7. - 9. roč. chlapci Alex Burza
          15:36
          Šimon Pollák
          15.41

          Branislav Halienka
          17.10

           

          OBVODNÉ SÚŤAŽE

          Čachtické ĽA hry
          25.9.2019
          Čahtice
          Barbora Jankechová 4.A 2. miesto
          hod kriketkou
          Roderik Bučko 4.A 3. miesto
          beh na 500 m
          Erik Augustín 3.A 3. miesto
          skok do diaľky
          Družstvo mladších žiakov a žiačok 3. - 4. roč. 2. miesto 
          82 bodov

           

          OKRESNÉ SÚŤAŽE

          Cezpoľný beh
          7.10.2019
          Nové Mesto nad Váhom
          Filip Hradil 7.B 13.  miesto zo 44
          Samuel Hutta 8.A 18.  miesto zo 44
          Juraj Hrušovský 8.A 21. miesto zo 44
          Družstvo chlapcov
          8.  miesto  z 15
          Viktória Farýová 9.A 15. miesto zo 43
          Patrícia Surovcová 8.A 39. miesto zo 43
          Natália Svoradová 7.A 43. miesto zo 43 - úraz
          Družstvo dievčat   12. miesto z 15