• ÚSPECHY  ŽIAKOV v šk. roku 2020/21

           

          ŠKOLSKÉ SÚŤAŽE

          Online súťaž
          PYTAGORIÁDA
          9. a 10.12.2020

           

          Ondrej Zemko 3.A úspešný riešiteľ - 20 b. (12+8)
          Filip Tinka 4.A úspešný riešiteľ - 19 b. (13+6)
          Oliver Mucska 4.B úspešný riešiteľ - 13 b. (10+3)
          Eliška Huttová 5.B úspešný riešiteľ - 17 b. (11+6)
          Simona Valovičová 5.B úspešný riešiteľ - 15 b. (10+5)
          Aneta Čechvalová 5.B úspešný riešiteľ - 14 b. (14+0)
          Zara Igazová 5.A úspešný riešiteľ - 14 b. (11+3)
          Samuel Hadbábny 6.A úspešný riešiteľ - 21 b. (13+8)
          Timea Čavojská 6.A úspešný riešiteľ - 19 b. (11+8)
          Emma Okrucká 6.A úspešný riešiteľ - 19 b. (11+8)
          Peter Toráč 8.A úspešný riešiteľ - 18 b. (11+7)
          Adam Bobocký 8.A úspešný riešiteľ - 18 b. (11+7)
          Lukáš Čuchran 8.A úspešný riešiteľ - 17 b. (10+7)
          Daniel Miklo 8.A úspešný riešiteľ - 15 b. (10+5)

           

          OKRESNÉ SÚŤAŽE

          Olympiáda v slovenskom jazyku
          27. 11. 2020
          online
          Simona Augustínová 9.A 2. miesto - úspešný riešiteľ

          Regionálna výtvarná súťaž Príroda, životné prostredie a deti
          December 2020
          Trenčianske osvetové stredisko

          Patrik Ray 5.A Ocenená a vystavená výtvarná práca  
          "Vyčistite mi rieku"
          Lucia Čechvalová 5.B Ocenená a vystavená výtvarná práca  
          "Koruna krásy"
          Olympiáda v matematike
          27. 1. 2021
          online
          Simona Augustínová 9.A 8. miesto - úspešný riešiteľ

          Pytagoriáda
          13. - 14. 4. 2021
          online

          Filip Tinka 4.A 13.-14. miesto z 56 - úspešný riešiteľ
          20 b. (14 úloh dobre z 15, 6 b. za čas)
          Eliška Huttová 5.B 8.-9. miesto z 55 - úspešný riešiteľ
          19 b. (12 úloh dobre z 15, 7 b. za čas)
          Zara Igazová 5.A 20.-21. miesto z 55 - úspešný riešiteľ
          17 b. (13 úloh dobre z 15, 4 b. za čas)
          Aneta Čechvalová 5.B 33. miesto z 55 - úspešný riešiteľ
          13 b. (13 úloh dobre z 15, 0 b. za čas)

           

          CELOSLOVENSKÉ SÚŤAŽE


           

          Online súťaž
          INFORMATICKÝ BOBOR
          11. a 16.11.2020

          Samuel Hadbábny 6.A 65,34 bodov (93. percentil)
          Matúš Pollák 6.A 50,69 bodov (75. percentil)
          Pavol Zemko 6.A 50,68 bodov (73. percentil)
          Simona Augustínová 9.A 80 bodov (100. percentil)
          Adam Bobocký 8.A 68,01 bodov (95. percentil)
          Peter Toráč 8.A 58,68 bodov (80. percentil)
          Daniel Miklo 8.A 54,69 bodov (73. percentil)
          Lukáš Čuchran 8.A 53,36 bodov (69. percentil)

          Baltie 2020
          online súťaž
          10.12.2020
          úroveň SR a
          medzinárodné finále

          Juraj Strýček 5. miesto zo 14 (medzinár. 44. miesto zo 102)
          Timotej Macháč 7. miesto zo 14 (medzinár. 52. miesto zo 102)

          Všetkovedko
          online súťaž
          1.12.2020

          Erik Augustín 4.A titul Všetkovedko školy
          Simona Sovišová 2.A titul Všetkovedko 
          Natália Podhradská 2.A titul Všetkovedko 

           

          Expert geniality show 2020/21

          Meno

          Trieda

          1. téma

           Skóre SPOT

          1. téma

          Skóre SPOT

          Výsledné skóre

          Celkové poradie

          Diplom

          Patrik Ray

          5. A

          Ako funguje svet

          89,71

          Päť jazykov kultúry

          86,63

          176,34

          86

          TOP EXPERT

          Eliška Huttová

          5. B

          Ako funguje svet

          11,61

          Päť jazykov kultúry

          36,5

          48,11

          919

          účastník

          Michal Fidler

          5. B

          Ako funguje svet

          47,67

          Päť jazykov kultúry

          34,21

          81,88

          693

          účastník

          Roderik Bučko

          5. A

          Ako funguje svet

          2,46

          Päť jazykov kultúry

          19,61

          22,07

          1057

          účastník

          Nina Bučková

          5. A

          Ako funguje svet

          6,6

          Päť jazykov kultúry

          5,45

          12,05

          1108

          účastník

          Samuel Hadbábny

          6. A

          Ako funguje svet

          45,76

          Päť jazykov kultúry

          43,11

          88,87

          545

          účastník

          Matúš Pollák

          7. A

          Od Dunaja k Tatrám

          89,38

          Góly, body, sekundy

          47,47

          136,85

          247

          EXPERT

          Ondrej Červeňanský

          7. A

          Góly, body, sekundy

          45,96

          Od Dunaja k Tatrám

          41,03

          86,99

          536

          účastník

          Marek Zemko

          7. A

          Góly, body, sekundy

          49,49

          Tajomstvá prírody

          48,78

          98,27

          469

          účastník

          Tadeáš Gono

          7. A

          Góly, body, sekundy

          22,73

          Od Dunaja k Tatrám

          18,68

          41,41

          787

          účastník

          Lukáš Čuchran

          8. A

          Góly, body, sekundy

          48,59

          Od Dunaja k Tatrám

          92,11

          140,7

          214

          EXPERT

          Dávid Moravčík

          8. A

          Do you speak English?

          62,69

          Tajomstvá prírody

          84,78

          147,47

          181

          EXPERT

          Dávid Herceg

          8. A

          Tajomstvá prírody

          90,94

          Svetobežník

          24,18

          115,12

          365

          EXPERT

          Daniel Miklo

          8. A

          Mozgolamy

          46,52

          Do you speak English?

          46,02

          92,54

          504

          účastník