V pondelok dňa 18.5.2026 sa uskutočnil prvý deň plaveckého výcviku tretej a štvrtej triedy. Ráno 7:30 sme mali zraz v škole, kde sme sa nachystali a vyrazili na autobus. Plavecký výcvik sme mali prichystaný na Strednej priemyselnej škole v Novom Meste nad Váhom. Tam nás čakali tréneri z tímu Penguin. Na začiatku si nás rozdelili do skupín podľa našich plaveckých schopností. Naučili sme sa plávať kraula a aj znak. Vo štvrtok bol náš posledný deň na plavárni. Mali sme prichystaný závod. Plávali sme obidvoma štýlmi. Mohli sme si vybrať, či pôjdeme plávať na dĺžku alebo šírku bazéna. Boli sme ocenení diplomom aj sladkou odmenou od našich trénerov. Veľmi sa nám tento plavecký týždeň páčil a ďakujeme, že nám ho pani učiteľky vybavili. Ďakujeme, že sme aj tento rok mohli navštíviť plavecký výcvik.
Štvrtáčky Bianka a Laurika